Srpen 2007

Jak to všechno dopadne - kapitola první

27. srpna 2007 v 16:54 | Pat Fleetwoodová |  Glosy
Další glos. Já mám červonou, Herm modrou.

Láska Draca a Ginny, druhá část. Ddruhá kapitola

26. srpna 2007 v 21:45 | Pat Fleetwoodová
"Aspoň, že se ti to líbilo. Chceš se projít po hradu a pak jít na ten nákup, nebo obráceně?" zeptala se mě.
"Venku je krásně, půjdeme na nákup." řekl jsem rozhodně. Tak jsme vyšli ruku v ruce ven z hradu. Počkat, počkat, počkat!! Kde má Ginny svůj vozík, berle a naslouchátko?
"Ginny, můžu se tě na něco zeptat?" Samozřejmně, že nemužeš Draco, ty tupohlavej osle!
"Jasně, že můžeš." Zrada!
"Chodíš s Potterem a nebo ne?" zeptal jsem se nejistě. Hele Draco, já myslela, že to víš, ale Ginny přece nechodí! To víš, užž má sklenku.
"Rozešli jsme se, nechodil se mnou na ty nákupy-to ty jo." řekla trošku smutně Ginny a já jsem pochopil, že bych se měl přestat ptám… Chyba…. Draco, už mluvíš zmateně. Sakra! to udělala ta tráva, co jsme mu tajně postrčily Pajii:D
"Jsem se totiž zamilovala do někoho jiného, tak jsme se pohádali a rozešli. Ale taky si za to může sám, kdyby chodil na nákupy." rozpovídala se Ginny. tahle fráze, už tu byla Ginny, ty jedna zmatečná slepičí zadnice!:D
"Tak to je mi tě líto." řekl jsem, i když bych nejradši chtěl vědět do koho se zamilovala. Jak může milovat, když onoho člověka neslyší, ani nevidí? nechápu její styl!:D Taky má šestej smysl.
"Jak tě tak pozoruju, tak by tě určitě zajímalo do koho jsem se zamilovala. Jsi to ty Draco, krásně olizuješ a sám si navrhnul nákupy. Jak jsi včera do mě vrazil svoje péro tak jsem se musela do tebe zamilovat. Ano, musela, protože si mi to řekl víš? vydíral mě! jako jednu husu z předmněstí znáš ji: Sophie se jmenuje, že ne? já ti dám ty jeden zmetku, pojď sem, a vraž do mě to péro! Ne tohle, to pravý! A pak večer jsem se s Harrym rozešla a odešla na záchod. Ve třetím patře kde jsi mě našel jsem byla vždycky, to sou totiž jediný záchody, který Filch čistí." přiznala se Ginny a já jsem jí políbil. Věděl jsem, že když začnu s Ginny chodit na nákupy, tak mě bude Harry závidět, ale opak byl pravdou, což jsem nikdy nepochopil. Jak už sem řikal, sem tupej, jak trol. Asi proto pořád běhá kolem kaše! To Ginny nemuže, neumí ani chodit, chudinka!:(
Asi týden po tom co se Harry dozvěděl, že chodím s Ginny, mě oslovil na chodbě. Dal mi do držky, narazil nohu, rozbil hlavu, ukousl obě uši, takže jsem ohluchl a pak už mluvil k věci. Jenže jelikož jsem ohluchl, tak jsem neslyšel ani jedno jeho slovo.
"Hele mezi náma to poslední roky skřípalo, sakra namaž se olejem jo? aby ti ty brzdy neskřípaly, ale najednou jak si začal chodit s Gin na nákupy, tak jsem na tebe změnil názor." řekl mi. A pomohl mi vstát, taky se divim, že jsem se vůbec postavil s přezraženou nohou.
"Já na tebe taky, Ginny mi o tobě hodně řekla a já jsem pochopil, že bys nemusel být špatnej kámoš, ale bál jsem se tě." vyklopil jsem večeři a celou pravdu, kterou jsem mu už chtěl říct a vážně sem potřeboval blejt. To já mu řekl, ať si trhne nohou, ale asi mi špatně rozuměl a trhl s mojí, sakra! Wongův trhač nohou fungoval.
"Tak kámoši?" zeptal se Harry. A použil pulírexo. A jakéso kouzlo, které mi nohu vrátilo zpátky, jenže naruby.
"Jasně." řekl jsem a potřásl jsem si s ním rukou. AU! ale nevšiml jsem si, že zrovna s tou chromou. Tak od té doby jsme kámoši, ale pořád to nechápu. Já taky ne, kdyby mě někdo porvracel tak se nim rozhodně nekámošim. Jj tak nějak, já bych mu to oplatila bobkama ve schránce!
Po škole, když jsem úspěšně složil OVCE chudáci malý ovečky! jak že je složil? do ruličky?:D jsem začal pracovat an ministerstvu kouzel. Rodiče se smížili-další slovo, slovník už se plníJ Pajii, to už je bichle!:Ds tím, že chodím s Ginny Weasleyovou a přijali ji do rodiny.To já bych nikdy neudělala!:D To samý bylo i u Weasleyových. Teda až na Rona, který mě stále nenáviděl. Aspoň někdo normální. Ach, má láska s ledem! jojo Rone, tobě fandííím!! vlaječkou mávám a do píči zalez, to ti radím!:D
Po roce složila i Ginny úspěšně OVCE. To by jsme bez tebe VÁŽNĚ nevěděli. Ona je ale složila do čtverečku. Dva dny po jejím příjezdu domů jsem ji pozval na večeři a tam ji pořádal o ruku a celé její tělo. I když značně poničené. No a dva měsíce na to jsme se vzali. A pak jsme se zase vrátili. A potom, jsem uviděl, že ona má místo nohou klacky, tak jsem se lekl po šesté a poblil se jí přímo do obličeje, ustála to a vysvětlila, že ty klacky jsou na hraní. Hm, zajímalo mě na jaké, tak mi to ukázala..AU! Moje prdel!
Teďka máme dceru. A potom jí mít nebudete? Příště se změní na syna a později na hermafrodita. Jméno má po mojí mámě. To bude asi Cissa, ne? Ginny čeká moje druhý(a její kolikátý?) a potom ještě třetí a čtvrtý dítě a já věřím, že to bude syn. My též. Ano, ano, tak tak!:D vi, vi, ja, ja, yes, yes, yep, yep, yeah, yeah atd!:d už mě to nebaví.
Harry se oženil s Choiným psem Markem. Společně mají syna, bohužel je to lidopes a jmenuje se James. No aby ho měli odděleně by bylo celkem nemožné, ale co my víme? Njn nevíme:D
Ron se ožral s Hermionou a mají dceru a syna. Dcera se jmenuje Ginny a syn zase Harry. Jak patetické.
Pansy je svobodná jako husa, nebo kachna, ne holub!. To má za všechno, mrcha… přeju jí to! Když se dozvěděla, že jsem si vzal za ženu Ginny, tak si nikoho nenašla. Asi vzteky. Začala žrát čokoládu a ztloustla jako prase, nedávno jsem ji viděl a lekl se posedmé a to tak, že jse zapadl do sraček a jediné, co mi koukalo, byla moje noha naruby.

Láska Draca a Ginny, první část. Ddruhá kapitola

26. srpna 2007 v 21:45 | Pat Fleetwoodová |  Glosy
Dosral jsem se do skříně s bárbínkama pro tašku a byl jsem velmi nerad, že jsem cestou nikoho nepotkal, alespoň jsem ho mohl někde za závěsem ošukat!. No, vy nemáte asi takovou trapnou tašku, jako já. Když mi jí máti kupovala, musela bejt zhulená nebo já nevim. Sám bych si nikdy růžovou tašku s fialovýma poníkama a hvězdičkami nekoupil. Musel jsem pořád myslet na tu odpornou tašku. A na ten slibovaný nákup. Musím si dopsat na seznam novou tašku.
Proč na nínemusím pořád myslet? Proč mi nabídla procházku?Ne, vážně nutně potřebuju na nákup.Ahhh, procházka, krásný dárek k narozenínám, jak že je velký?A co Potter?Ten mi nic nekoupí.Chodí s ním ještě nanákupy?Nebo už se rozešlia každý chodí sám? Moment! Ginny přece nechodí! .Ale to je taky možný.Ne, to není jen možný, to je fakt. Doufám, že jo.A já to vím…Sakru na co to zase myslím.Na nákupy Draco, na nákupy.Ginny je pro mě nedostupná,má obsazeno. Nebo má ten mobil vyplej, ale proč jsem se zamiloval zrovna do ní? To nechápu.Já taky ne, to mi Draco věř.
S myšlenkama jsem došel k učebně přeměňování. Mám připomínku. Od kdy myšlenky mají nohy a choděj? Já newím, já jsem si myslela, že Draco má rád Ginny, ne myšlenky! do jaké koleje chodí?
"No tobě to trvalo, Malfoyi." vyjel na mě Potter. Taky umí řídit, nepřejel mě… J
"Dej si pohov, Pottere." vyjel jsem na něho taky. On byl v pozoru? Ha oplatim mu to. Přejedu ho. křach! mlask! žbluňk!* Potter je na sračky!
"To jsi neměl dělat. Ginny je moje holka." vytáhnul na mě hůlku. Co to je za klacek, Potty? Vůbec se divím, že ještě dokáže hejbat nějakou větví, kterou ochcal pes!
"A co jsem jako neměl dělat?" dělal jsem nechápavého. Takové veřejné tajemství, nemusím to předvádět, já jsem nechápavý. Tupě zírám na Pottyho, až se mi zamlžuje před očima, jo ale přece jenom něco vidím! ááá Potty! kam mi rveš ten klacík!?
"Pane Pottere, schovejte ten klacek. Odebírám nebelvíru 10 bodů a vy dostaváte školní trest." řekla nad Potterem profesorka McGonagallová. Ješte že ne pod nim, to by bylo horší. A vešla do učebny, ale zakopla a zlomila si vaz…. Ne, škoda, bylo to jen moje zbožné přání. Všichni jsme ji následovali a popadali jsme taky. No když nás očarovala zpět, tak jsme usedli každý do svých lavic. Celou hodinu jsem na ni zasněně zíral, jendou si toho všimla a optala se, co mi je, její dech mě ovál a já se svalil z lavice přímo pod sukni Grangerový, nemohl jsem si nevšimout, že ta mrška nenosí kalhotky! SSAKRA! zrada, asi si je taky sundám, moment! Zrada, já nemám kalhotky, ale tanga:D
Den utekl jako voda a nastal večer. A ten přiletěl jako vítr. A vítr sebou přivezl hromadu koního hnoje, sakra! kde se to tu vzalo? Seděl jsem na záchodě a dělal svou potřěbu, když ke mě přišla Pansy. Lek sem se popátý.
"Ahoj, Draco." pozdravila mě a přisedla si ke mě na záchod. Kdo jí zval, tss. Ještě by viděla moe umělý p***.
"Ahoj, Pansy." opětoval jsem jí pozdrav a dál se věnoval sraní do sexuální výchovy. Jo, ignorace, to je moje druhý jméno. a třetí bude zřejmně posranec:D nebo sráč? ne moment, zácpa!
"Musíš jít dneska na odhlídku?" Kurňa, já už se v tom ztrácim… to už je další slovo do slovníku, Herm… to bude sakra velká bichle Pajii. zeptala se mě z nenadání. Ne, omyl… To jsem byla já, ale neptala sem se. Já to oznamovala- Takhle si nás dvě plíst…. To ti asi neodpustim, Draco.
"Jo musím, proč?" zesral jsem se, i když jsem tušil, že to na mě jde. Jé, šestý smysl… Draco je žena a už začíná být i psem.
"Ale myslela jsem, že bystu zůstal semnou a pomohl mi s nákupem." usmála se na mě koketně. Spíš ježibabsky, než koketně.
Dokonal jsem svou potřebu a řekl Pansy, ať si dá gulášek, mňam.
"Je mi to líto, ale já už budu." Už musím na nákup s Ginny. řekl jsem a začal si skládat(ooo, umělec) věci do růžové tašky s poníkama, kterou jsem si odnesl do ložnice a odešel na kontrolu hradu. Vydávám se za primuse… Stále, ten Filcky na to ještě nepřišel, moták jeden starej, nikdy nevěděl, že jsem ho šmíroval při natáčení péčka s Brumlou.Do schůzky ještě zbývalo půl druhýho roku času, tak jsem mohl prohlédnout dvě patra. Ty si to stopuješ, Draco? Když jsem došel do třetího patra, chceme čárky!!! tak už tam byla Ginny a v ruce držela maxi tašku na nákupy. A na prdeli měla přilepenou vložku, všiml jsem si toho a vzal si od ní ještě jednu, a přilepil si ji taky! To tedka in.
"Ahoj." posrala se na mě a políbila mě. Fíha, zvrat… už se neolizujou:P Však zase budou.:)
"No to je pěkný uvítání." řeknu ji jenom co naberu dech. No to chci taky umět, nabírat si jen tak někde dech ze vzduchu… Hamoune, příště nám taky něco nech. Nabraný dech jsem si dal do své igelitky s Santou Clausem. Njn, Ginny měla dost velkou pro nás pro oba.

Láska Draca a Ginny, druhá část

26. srpna 2007 v 13:42 | Pat Fleetwoodová |  Glosy
"Co je s tebou?" zeptala se večer v záchodové místnosti Pansy. No pod hábitem mám schovanej svrab a neštovice, ale to ti říkat nebudu.
"Nic, co by bylo?" vyjel jsem na ní. Ale já řídit umím, proto jsem se zastavil dřív, než se jí něco stalo.
"No tak ráno jsi zmizel a já kvůli tobě přišla pozdě na záchod a jsi celej den nějak zamyšlenej." vyčetla mi. kde že to četla? To asi nebyl Romeo a JulieJ!
"No tak si na mě ráno neměla čekat." Odseknul jsem jí ruku a nohu a její prdel právě zažila středověk.
"No tak promiň, že jsem tě ráno přišla ošukat." řekla naštvaně. Ještě, že i ona mi nic neusekla, to by asi nezůstalo u ruky.
"Tak jsi neměla." řekl jsem. Joooo, Draco, Jen do ní…. Já ti fandím. Draco, Draco… Přidejte se taky… Draco, Draco..jóooo a fanfára!!!!!!
"Já jenom nechtěla, abys přišel pozdě na záchod." řekla a odešla. Seděl jsem tam sám a přemýšlel jsem. Tobě to dneska nějak jde, Draco. Pojď spočítáme slova jsem! To bude prčá, uděláme z toho písnučku, jdeme! Jsem, jsem jsem jsem jsem jsem jsem Tak jsem vstal zase jsem! a šel na obhlídnu hradu. A já vždycky myslela, že je to obhlídka, ale nevadí… i mistr tesař se někdy utne. Byl jsem primus, ale už nejsem, vůbec mě to nějak nelákalo. Teda do teďka. Ale už nejsem takže mám smůlu. Ale já na tu obhlídku stejně půjdu. V tom mi nezabráněn. Měl jsem klid a mohl jsem se procházet sám po hradě. Jenže jsem netušil, že budu mít zrovna zácpu, tak jsem utíkal na nejbližší záchod, cestou jsem ale měl znovu na Ginny štěstí. Že by osud? Když jsem došel do třetího patra tak tam seděla na zemi. V noci, aby nenastydla, chudinka. Draco, měl by si jí zahřát. Chvilku jsem tam sral, když zvedla oči a podívala se na mě. Vždyť je slepá. Asi tik.
"Ahoj, Draco." pozdravila a usmála se. To mě odzbrojilo a já se posral totálně. Ješte že byla hluchá, aspoň neslyšela tu ránu.
"Ahoj, Ginny." pozdravil jsem a pokusil jsem se jí oplatit úsměv. Tak to je teda zajímavý, myslim, že ještě včera to byl Malfoy a Weasleyová. Další změna. Radikální.
"Pojď si přisednout, je mi zima." řekla a ukázala na žumpu vedle sebe. Chvilku jsem vlál, ale nakonec jsem k ní přisednul. Přece jí nenechám umrznout.
"Jak se máš?" zeptal jsem se nesměle. A dal ji ruku kolem ramen. Zatímco noha si našla její hlavu.
"Líp už to snad nešlo a ty?" Nešlo? já myslela, že nejde.
"Jde to." řekl jsem. Chvilku jsme tak seděli mlčky, když se mě zetala. Další nový slovo do slovníku! ZETALA!!! Výborně….
"Netrápí tě něco?"
"Ne, proč? To je ale vážně debata na úrovni…
"Jenom jsem se zeptala." usmála se na mě. Tenkrát jsem to asi neměl dělat, ale udělal jsem to. Přisunul jsem se k Ginny blíž a volízl ji jako pes. No přece jsem říkala, že by jí byla zima. Divil jsem se, že neucukla a že mi to lízání oplací zpátky. Sakra, to je tvrdá odplata. Najdenou jsem se od ní odtrhnul a vstal jsem. Chvilku jsme na sebe srali než jsem se odplazil pryč. Srabe, to se ani nemohla moc zahřát!! Ale jo Pajii, ty honva co tam zanechal hřejí:D To je taky fakt… :D
Ta holka se mi začíná líbit, ale proč?Jo, Dráčku, to já nevímJA taky nesmím zapomenout, že jezasraná. Kdyby se to Potter dozvěděl, že jsemolízljeho holku, tak by mě na místězabil. No ješte aby ne, přece tě nebude zabíjet na dvou místech.A taky kdyby se to dozvěděliprapraprarodiče, tak to by dopadlo špatně.Věř, že ještě hůř, než kdyby se to dozvěděl Harry. Ne musím na ní okamžitě zapomenout. přesto by mě nechtěla, ale tak proč teda neucukla, když jsem jíolízl?Těch otázek je hodně, ale není žádná odpověď. Asi nechceš, aby sis povídal sám se sebou… Ale neboj, znám i horší případy. Ty si nepočítáš ruličky toaletního papíru ve svém primuském pokoji.
Doplazil jsem se do společenské místnosti a pak jsem rychle vyběhnul schody do chlapecké ložnice, tam jsem zapadnul do dveří s cedulkou: Šukací záchody. Ty si ale hubený, zapadnout do dveří… To chci taky umětJ.Převlíknul jsem se a zalezl do postele, jen co jsem položil hlavu na polštář tak jsem usnul. zdálo se mi tu noc o Ginny. Já nevím kdo tady povídal něco o tom, že na ní musí zapomenout. Slepá sice jsem, ale čtu docela dobře, zatím. Njn, ta nemoc je přenosná, pozor:)
Ráno jsem vstal a šel se najíst, nečekaně, když jsem uviděl Ginny, jak se líbá s brněním. A to má Pottera.
"Ahoj." pozdravil jsem jí a rozhlížel se kolem sebe. Brnění zmizeloooo!!:D Stačilo kouzlo evanesco.
"Ahoj." usmála se na mě, až se mi podlomily kolena. Musela se olíznout?
"Potřebuješ něco?" zeptal jsem se. No, potřebuji na záchod a dojít do krámu pro dvacet rohlíků. Ještě jsem zapoměla na máslo, tampony, pempersky a vložky, dojdeš mi? Já ne, mám to daleko, ale zavoláme na Dobbyho.
"Ne, jenom jsem tě přišla pozdravit a zeptat, jestli se nechceš večír projít." Zrada! A co ten nákup?
"Rád se s tebou projdu i s tebou půjdu na nákup." řekl jsem a usmál se na ní. A co to, že na ní zapomeneš? Na to si zapomněl jen ty, co? Bezva, nákup je na světě! Já myslela, že si vzal dovolenou. Jako Dracův mozek poránu:D.
"Takže dneska ve stejnou dobu na stejném místě?" zeptala se mě a já se jenom poblil a přikývnul. Ginny mě ještě jendou ovála svým smradutým dechem a odběhla k nebelvírskému stolu. Šel jsem si sednou a kde je T? Další nový slovo Pajiii, super… utvoříme slovník;). a najíst se, ale nějak mě přešel hlad. Tys nějakej měl? Hele, lepší než aby ho podjel. Vstal jsem a šel si do ložnice pro tašku. Cestou jsem narazil na Pansy. Zase. Pronásleduje nás smrtká!!!!Zdrhéééj!
"Ahoj." usmála se na mě a já se lekl za dva dny počtvrté. Za chvíli to nebudeme počítat.
"Ahoj." pozdravil jsem jí a odkráčel pryč, taková nezdvořilost! jelikož jsem na ní neměl nervi, kam co zase rveš Draco? Včerejšek mi bohatě stačil. A navíc, musel jsem se připravit na večer. Vyspat se, dát si sprchu a vyčistit si zuby. Poté jsem se musel ještě vysrat a poblít, aby mi něco zbylo pro Ginny. Poté už jen nandat falešné péro a hurá na Ginny:) Njn předělaní muži mají náhradní chlouby.

Láska Draca a Ginny, první část.

26. srpna 2007 v 13:40 | Pat Fleetwoodová |  Glosy
Aport, jmenuju se Draco Malfoy a budu vás srát o tom, kdy jsem byla ještě ve škole a kde jsem se nechala předělat na ženu a zamilovala se do své manželky Ginny Weasleyové. Tak to počkej, vy jste byli manželé už ve škole? Tak to je teda novinka. To newíš Pajii? To je teď cool. Záškolácká svatba.
Tenkrát jsem byl v posledním ročníku v Bradavicích. A měl jsem před sebou zkoušky OVCE. Taky novinka, kdo by to byl řekl, co? Já newím, já určitě ne:D nikdy jsem nezkoušela ovečky!:D Ale nejvíce mě trápilo to, že jsem miloval dívku, kterou mi rodiče nedovolovali. A to mě štvalo, protože jsem ji milovala, a vida, Draco Malfoy se stal ženou, ach jo, kam ten svět spěje, ale ona o tom nevěděla. Že by byla slepá? Chudák. Nojo, všimla si Draca holky:Dtak ji pojmenujeme Dračicéé. Určitě se ptáte proč, ale odpověď je lehká, oslepla už v dětství, ale stejně ohluchla a přestala chodit, ale taky chodila s Harrym Potterem. Což mě zaráží, jak mohla chodit, když ochrnula? Jo, a ješte s Pottym. Kdysi dávno mým nepřítelem a teďka už je to můj dobrej kámoš. Celkem změna, ale nu což, co se škádlívá, to se rádo mívá. A hele, Potter já si do něj kopnu! Já chci takíííí…
Tak můj příběh začíná jednoho krásného jarního dne. No, já myslela, že už začal před dvěma odstavci, no… Asi si budu muset pořídit větší dioptrie. To my obě Pajii, já jsem jaksi čekala, že už je v polovině:D Ale ta první půlka asi zmizela:D sakra, ale kam což?:D
"Draco, vstávej, Pojď šukat." zatřásl semnou někdo. Jak se to jen opovažuje? Ono se se mnou píše dohromady? aháá, nový slovóóó!:D Když jsem otevřel oči tak se na mě usmívala Pansy Parkinsonová. Chudáčku, takový probuzení nikomu nepřeju. No bože, doufám, že si toho buldočka zašlápl:)
"Co ty tu děláš?" vylekal jsem se a do toho mi něco hnědého vylétlo z prdele, a sakra!:D Hovno. No neříkala jsem to?
"Přišla jsem tě vzbudit." usmála se na mě mile. Usmívat se uměla, ale jinak byla velmi ošklivá na všechny.Ona se umí usmívat? sakra pokrok! Pořád nechápu, jak jsem s ní mohl chodit. Já to taky nechápu, takhle mě podrazit…. Tss! Ale to už je jedno. No mě teda ne, aby si věděl. Takhle tě odkopnout Pajii, tss! Žejo, já si to s ním vyřídím!
"Proč?" nechápal jsem. No řekněte, vy ráno chápete, když vás vytrhnou z krásného snu, kde si užíváte s krásnou dívkou na koštěti a vzbudí vás sama noční můra? Njn, jeho normální mylšení si vzalo dovolenou, když spatřil Pansy. Abych pravdu řekla… Ani se nedivim.
"No, protože bys jinak přišel pozdě na hodinu." řekla a já se podíval na hodinky. Pravý posraný rolexky. Měla pravdu (ale úplně náhodou), první hodina měla začít za 100 000 000 minut. Rychle jsem vstal, ošukal Pansy, vzal oblečení a zmizel v záchodě. Ale nutak Draco… "Normální lidi přeci chodí dveřmi. Ale ty nejsi normální, tak to je jedno.
"Tak dělej nebo přijdeme pozdě." Zaklepala si Pansy na hlavu. Ale já už jsem byl dávno na cestě boží, ale Bůh mě poslal k učebně lektvarů. Tak teďka si jí to nandal, Draco- tleskám! Aspoň, že Pansy na ty hodiny nechodila, ale za to tam byl Harry. Já myslela, že chci Ginny, no, asi ty dioptrie vážně potřebuji. Sakra! vždyť to je povídka o Ginny ne? pletou se mi pojmy, jdu si sednout. Já se přidámJ K učebně jsem doběhnul právě, když profesor Snape otevíral slepičí vrátka od učebny. A lekl jsem se podruhé.
"Tak pojď dál a pohněte sebou." přikázal nám. Asi se špatně vyspal, ani nepozdravit. Jojo, a taky asi flámoval, mluví v jednotném čísle. Já jsem vešel a zamířil jsem k první lavici, kde jsem už od prvního ročníku sedával. No jo, šprt, aby byl vidětJ A taky aby viděl Snapeovi pod halenku.
"Tak dneska...ne vlastně zítra," začal profesor Snape hodinu, když zaklepání (no jak si to to zaklepání představuje, rušit hodinu Severuse Snapea) na dveře vyrušilo jeho výklad a pak už jenom vykřikl, "dále." Lekl jsem se potřetí a slétl z lavice do uličky. A narazil sem si hlavu o lavici toho blbého Pottera. Dovnitř vešla Ginny Weasleyová a nesla pro Snapea dopis od profesorky McGonagallový. Byla tak krásná , samo, že McGonagallová,(koho jste jiného mysleli?) že jsem se do ní zamiloval a ten den jsem moc neposlouchal výklad profesora Snapea. No porovnám-li Minie a Seva-Beru Seva. Kdyby to chudáček věděl, třeba by i odebral body Zmijozelu, no i když u Sevíka nikdo neví. (Sámo, že to patří k tomu, že Dráček neposlouchal, ne k tomu, že jsem se zamilovala do umaštěnýho Seva- což mezi námi, není pravda!!!!)Docela jsem se divil, že jsem se zvládnul udělat a postříkat ten lektvar. Jen co zazvonilo zmizel jsem ze třídy, to aby nikdo neviděl to postříkaný a šel jsem k učebně obrany, jenom než jsem tam došel tak jsem do ní vrazil. No to je náhodička! Chudák malá, určitě zapomněla svůj vozík, berle a naslouchátko někde v učebně.
"Nemůžeš dávat bacha?" vyjela na mě Ginny. No to sem se lek, ona mě málem přejela, asi jí neměli dávat ten řidičák. Přece jenom ten vozík měla, ještě, že neztratila řeč.
"Moc se omlouvám, ale přemýšlel jsem a omylem jsem do tebe vrazil." přiznal jsem svojí chybu. Evidentně se už probral, no po hodině se Sevem- kdo by ne, co? No jasně, ještě k tomu, když Sev pod halenkou nic nemá. No já myslela, že se v ženskou proměnil jen Draco, a on už i Sevík?
"Ale nic se nestalo." usmála se na mě a já jsem se jakoby ocitnul v sedmém nebi. A pak i v osmým a devátým. Rychle jsem zmizel. Fíha, myslela jsem, že se v Bradavicích nemůže přemisťovat, ale ono mít za otce pravou ruku Pána Zla nemusí být někdy na škodu. Tohle jsem nechápal, co se to semnou dělo? Celej den jsem byl na záchodě zamyšlenej.

Slzy osudu

25. srpna 2007 v 17:58 | Pat Fleetwoodová
Toto je jednorázovka na přání BlacckHerm.... Snad se ti Hermí bude líbit. a i vám ostatním... Obě sme si přály to samé. Stejné postavy, stejný název. Dejte se do čtení:-*