Červenec 2008

Štěstěna

31. července 2008 v 22:01 | Pat Fleetwoodová |  Drabbles
Mám divnou náladu... Ale to je kvůli tomu, že je přesně polovina prázdnin za náma. A teď přijde ta druhá, horší.
Napsala jsem drabblátko. Přesně o sto slovech. Nehledejte tam pointu, není tam. Prostě to je jenom vypsání z pocitů. Nemá to děj, pointu, určitě to není ani gramaticky správně, ale nevim, nejsem s tím spokojená, ale když už sem to napsala... Tak co se dá dělat.
Nehledejte v tom někoho určitýho, ale když ho někdo najde a bude to mít správně, může si něco přát, avšak, pouze jednu věc... i když pochybuju, že by někdo o něco takového stál.

Nejistá...

23. července 2008 v 12:28 | Pat Fleetwoodová |  Jednorázovky
Tak jsem se zase jednou potřebovala odreagovat a psaním mi to jde nejlíp. Vložím sem video, u té písničky jsem to psala. Je to psané ich formou, tak se nelekněte, že to je jiný, než normálně.
Mám nápad na další jednorázovku, ale netuším, kdy jí napíšu, snad brzo.
Byla jsem metalistka i dřív, ale teď mě kámoška ještě víc přiočkovala, takže poslouchám asi zase jenom metal. Jsem za to ráda, protože v metalu je ještě něco navíc, než v normálních písničkách. Dobře, fajn, mlčim. Tak enjoy!
A prosila bych nějaké konstruktivní komentáře, ani nevíte jak moc mě to popohání k dalšímu psaní. Snad se vám ta povídka bude líbit.

Glosááááááák :-D

12. července 2008 v 13:52 | Pat Fleetwoodová |  Glosy
Tak sme zase s Herm glosly nějakou povídku, je to jednorázovka, takže to je v pohodě... :-D Hermíšek je červenou :-* a já modrou... Tak si to snad užijete stejně jako my... Pac a pusu... :-)